[ Afgelopen op: 29/04/2023 - 20:00 ]
Gewonnen door Avalanche
Zeven antieke poppenkast poppen. Ze klinken als porselein en zijn waarschijnlijk van Franse herkomst.
Al de poppen vertonen gebruikssporen.
Dit product is niet te bezichtigen in Kringwinkel.Bezichtigen van de producten in onze De Kringwinkel is mogelijk na afspraak.
Afhalen kan op volgend adres: Steenweg op Tielen 70 – 2300 Turnhout.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 71.54 door Boos op 29/04/2023 - 19:59:51
€ 67.00 door Avalanche op 29/04/2023 - 19:59:51
€ 63.76 door Boos op 27/04/2023 - 09:28:59
€ 49.67 door lucas op 26/04/2023 - 20:05:58
€ 47.30 door claire 1 op 26/04/2023 - 20:05:58
€ 27.85 door lucas op 23/04/2023 - 12:05:49
€ 26.52 door hakke op 23/04/2023 - 11:48:35
€ 25.25 door lucas op 17/04/2023 - 21:00:52
€ 25.00 door LoveRikske op 17/04/2023 - 21:00:52
€ 22.05 door lucas op 17/04/2023 - 21:00:46
€ 21.00 door LoveRikske op 17/04/2023 - 21:00:46
€ 19.95 door lucas op 17/04/2023 - 21:00:37
€ 19.00 door LoveRikske op 17/04/2023 - 21:00:37
€ 17.85 door lucas op 17/04/2023 - 21:00:24
€ 17.00 door LoveRikske op 17/04/2023 - 21:00:24
€ 15.75 door lucas op 16/04/2023 - 23:32:09
€ 15.00 door retroy2 op 16/04/2023 - 23:32:09
€ 10.50 door lucas op 16/04/2023 - 20:53:11
€ 10.00 door STERCHELE op 16/04/2023 - 20:53:11
€ 0.11 door lucas op 16/04/2023 - 18:45:06