Gewonnen door Miepje
128546
De volgende boeken zitten in dit lot:
- biennale internationale de l'aquarelle 2013 (Frans)
- Marie-Line Montécot Aquarelles (Frans)
- Marie-Line Montécot, een gerenommeerde schilderes, richt zich volledig op aquareltechnieken. Ze schildert op grote formaten en behandelt uiteenlopende onderwerpen zoals landschappen, zeegezichten, stillevens en figuren. Haar werkwijze met licht resulteert in lagen van verweven kleuren, wat haar werk een levendige en emotionele uitstraling geeft.
- Salon de l'aquarelle de Belgique 2011
- Catalogus van de toenmalige tentoonstelling in Namen die tweejaarlijks wordt georganiseerd.
De boeken hebben allemaal een softcover, ze zijn allemaal in goede staat en hebben normale gebruikssporen.
Zie de foto's voor een betere indruk.
Kringwinkel Antwerpen
Deurnsebaan 52
2170 Merksem
Google Maps
Let op: wij aanvaarden enkel elektronische betaalkaarten.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 28.59 door Rabot90 op 20/08/2024 - 19:47:49
€ 27.23 door Pirrewit op 20/08/2024 - 19:47:36
€ 25.93 door Rabot90 op 20/08/2024 - 19:47:31
€ 24.69 door Pirrewit op 20/08/2024 - 19:45:16
€ 23.51 door Pirrewit op 20/08/2024 - 19:45:10
€ 23.05 door HMRC op 20/08/2024 - 10:27:43
€ 21.95 door maria189 op 20/08/2024 - 10:27:43
€ 19.45 door maria189 op 20/08/2024 - 10:26:48
€ 18.52 door HMRC op 20/08/2024 - 10:26:48
€ 13.13 door maria189 op 18/08/2024 - 09:27:43
€ 12.50 door geert352 op 18/08/2024 - 09:27:43
€ 1.10 door geert352 op 11/08/2024 - 06:22:04
€ 1.05 door fver56 op 06/08/2024 - 09:01:08