Gewonnen door michy
128576
De Rode Ridder is een populaire Belgische stripreeks gemaakt door schrijver Willy Vandersteen.
De serie verscheen voor het eerst in 1959 en is sindsdien een van de meest iconische en duurzame Vlaamse stripreeksen geworden.
Het staat bekend om zijn historische en middeleeuwse setting, met ridders, kastelen en verschillende avonturen.
De volgende nummers zitten in dit lot:
1,4,5,7,8,13,14,15,18,20,22,23,24,25,27,28,33,34,35,36,38,39,42,43,44,45,46,47,48,49,51,
52,55,56,57,58,60,61,62,63,64,66,67,69,70,72,73,75,82,83,84,85,86,87,90,91,92,94,95,96,98,
100,101,103,104.
Kringwinkel Antwerpen
Deurnsebaan 52
2170 Merksem
Google Maps
Let op: wij aanvaarden enkel elektronische betaalkaarten.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 153.50 door Socco op 21/08/2024 - 19:08:55
€ 100.34 door michy op 15/08/2024 - 20:37:04
€ 95.56 door poeka op 15/08/2024 - 20:37:04
€ 89.95 door michy op 15/08/2024 - 20:36:18
€ 64.05 door michy op 08/08/2024 - 21:52:56
€ 61.00 door Stijn P op 08/08/2024 - 21:52:56
€ 38.85 door michy op 08/08/2024 - 17:55:14
€ 37.00 door Stijn P op 08/08/2024 - 17:55:14
€ 1.17 door Stijn P op 08/08/2024 - 14:47:07
€ 1.11 door Benesja op 08/08/2024 - 10:05:38
€ 1.05 door fver56 op 07/08/2024 - 08:26:35