Gewonnen door michy
Voor de Star Wars-fans bieden we een aantal voertuigen aan, hoewel het geen complete sets zijn:
- MTT MultiTroop Transport
Een grote Repulsorlift Battle Tank.
- Rey's Speeder
- AT-TE uit de Clone Wars
Er zijn vier knoppen die geluiden en lichten activeren, waarvan deze niet meer functioneel zijn.
Afmetingen: 34,5 cm x 55 cm x 41 cm.
- Captain Cody en de Clone Wars AT-TE Walker
Jaar: 2008
En inclusief vele andere figuren.
Bezichtigen kan van maandag tot vrijdag op afspraak.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 66.00 door Kobecollection op 03/08/2024 - 14:13:39
€ 58.72 door michy op 02/08/2024 - 15:53:30
€ 55.92 door maxdi op 02/08/2024 - 15:53:30
€ 53.26 door michy op 02/08/2024 - 15:53:18
€ 48.30 door michy op 25/07/2024 - 20:09:19
€ 46.00 door Kobecollection op 25/07/2024 - 20:09:19
€ 31.50 door Kobecollection op 24/07/2024 - 14:29:58
€ 30.00 door michy op 22/07/2024 - 07:22:08
€ 20.00 door Kede1993 op 22/07/2024 - 07:22:04
€ 20.00 door michy op 22/07/2024 - 07:22:04
€ 15.75 door Kede1993 op 22/07/2024 - 07:21:58
€ 15.00 door michy op 22/07/2024 - 07:21:58
€ 1.43 door Kede1993 op 22/07/2024 - 07:21:53
€ 1.36 door michy op 22/07/2024 - 07:21:53
€ 1.29 door Kede1993 op 22/07/2024 - 07:18:14
€ 1.23 door michy op 22/07/2024 - 07:17:40
€ 1.17 door Kede1993 op 22/07/2024 - 07:17:04
€ 1.11 door michy op 22/07/2024 - 05:01:29
€ 1.05 door Kede1993 op 21/07/2024 - 19:11:17