Gewonnen door boomerke1
Lot Tina tijdschriften, zesendertig stuk, gevuld met strips en verhalen speciaal op maat van jonge meisjes.
Afm.: 24 x 30cm
Staat: Licht beschadigd zoals gedocumenteerd is op foto.
AFHAALPUNT DIEST
Weergave van de foto's hangt af van het computersysteem van de klant 4.2
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 8.27 door Lucas1.1.1900 op 02/06/2024 - 21:29:55
€ 7.88 door Hvv op 01/06/2024 - 23:20:04
€ 7.50 door Leoenskip op 01/06/2024 - 23:20:00
€ 7.50 door Hvv op 01/06/2024 - 23:20:00
€ 7.00 door Hvv op 01/06/2024 - 23:19:48
€ 6.00 door Leoenskip op 01/06/2024 - 22:58:24
€ 5.52 door riebedebie op 30/05/2024 - 18:30:52