Gewonnen door Keppie
Prachtige decoratieve lot van 3 glazen presse papiers. Dezeglazen bollen werden vroeger gebruikt om papieren bij elkaar te houden op kantoor. Twee ervan zijn gekleurd (bruin en wit-blauw). Er is er geen indicatie van de herkomst.
Afm.: grote witte: H 9 x Ø 9,5 cm gewicht: 1,1 kg wit-blauw: H 8 x Ø 8,5 cm gewicht: 0,94 kg bruine: H 7,5 x Ø 7,5 cm gewicht: 0,57 kg
Staat: heel goed
AFHAALPUNT DIEST
Weergave van de foto's hangt af van het computersysteem van de klant 4.2
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 33.60 door Forester op 21/04/2024 - 17:25:44
€ 15.75 door Forester op 19/04/2024 - 10:41:15
€ 15.00 door RudyA op 19/04/2024 - 10:41:15
€ 11.55 door RudyA op 12/04/2024 - 14:50:17
€ 10.50 door JOHAN BRUNEEL op 11/04/2024 - 01:16:48