[ Afgelopen op: 06/02/2024 - 20:20 ]
Gewonnen door bizy
Lot gadgets van het merk Coca-Cola
Bestaat uit:
- 1 glas
- 2 identieke rechthoekige plateau's: 27 cm x 21 cm x 3 cm
- 1 grote ronde plateau: 35 cm x 5 cm
- 1 kleine ronde plateau: 23 cm x 2 cm
- 1 ronde doos: 13,5 cm x 7 cm
- 1 knuffel (olifant): 22 cm hoogte
- 1 knuffel (auto): 16 cm x 7cm
Het adres kan je via pc terugvinden bovenaan rechts op deze pagina, via gsm onderaan in het midden op deze pagina.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 6.72 door Bleu op 06/02/2024 - 09:57:24
€ 6.40 door jan-65 op 05/02/2024 - 14:30:39
€ 6.09 door Bleu op 05/02/2024 - 11:49:09
€ 5.80 door jan-65 op 04/02/2024 - 20:28:36
€ 5.52 door Bleu op 01/02/2024 - 12:15:16
€ 5.25 door Elli9200 op 16/01/2024 - 19:02:44